Hoe krijg ik een betere naamsbekendheid voor mijn merk of trek ik meer bezoekers naar mijn website? Een veel gestelde vraag en niet gemakkelijk te realiseren, want adverteren is vaak duur en de return of investment niet altijd te achterhalen. Daarom is het slim de pers actief te benaderen en hiermee free publicity te creëren.
PR-Bureau Pers-Wereld helpt merken en webwinkels hun website, merk of product in de spotlights te krijgen. Dit doen we onder andere door het schrijven en versturen van persberichten. Naar aanleiding van onze persberichten worden er regelmatig publicaties gespot in de media.
Door het doe-boek van On The Rocks komt je kind op een speelse manier in aanraking met de planeten en het sterrenstelsel.
Duurzaam, gemaakt van steen en nu ook in een stijlvol marmer design! Het luxe notitieboeken-merk On the Rocks, opgericht door impa
Samen met jonge designer Honorata van den Akker lanceert Paper on the Rocks een bijzondere collectie Limited Edition Rockbooks, no
Wil je actief de pers benaderen en free publicity genereren? Wij helpen graag met het schrijven en versturen van persberichten. Bekijk de mogelijkheden.
Bekijk onze tarievenMeld je aan zodat je voortaan onze persberichten ontvangt in je mailbox.