Pers-Wereld stelt shopping specials samen aan de hand van producten van merken en shops die wij vertegenwoordigen. We gebruiken verschillende thema’s om de beelden speels te kunnen presenteren en sturen deze uit naar onze perscontacten. Een origineel idee om mooi beeldmateriaal en producten centraal te stellen. Het beeldmateriaal kan door persrelaties worden gebruikt in ruil voor vermelding van de naam / url van de betreffende shop.
Deze shopping heeft als thema Oud & Nieuw. In de special zijn producten meegenomen van: ZwartWitShop, Zhen Zhu, Ibiza Flags, Gelukspoppetjes.eu, Jewels with Flair, KAYA Sieraden en CoolGift.com.
Deze witte sprankelende zoetwaterparel set bestaat uit een parelketting en een parel armband. De zoetwater parelketting en parel armband zijn gemaakt van witte potato parels. Potato parels hebben een ronde tot ovale vorm en lijkt een beetje op de vorm van een aardappel, vandaar zijn naam. De parels worden afgewisseld door zilver kleurige facet geslepen glaskristallen, die deze parelketting en armband een feestelijke uitstraling geeft. Deze parelsieraden zijn gemaakt van natuurlijke materialen. Speciaal ontworpen en met liefde in elkaar gezet. Zo is iedere Zhen Zhu set een uniek onderdeel van je outfit. Zodat jij er met deze sieraden in combinatie met je kledingkeuze aantrekkelijk uitziet.
Als meisje van 11 had Angelique Dieteren de grote wens om edelsmid te worden, alleen vanwege de crisistijd is ze een andere weg ingeslagen en het onderwijs in gegaan. Toen Angelique zich in 2007 oriënteerde op een nieuwe baan, besloot zij het roer om te gooien. Ze volgde haar passie voor Azië, haar liefde voor parels en sieraden en richtte in 2010 haar eigen parel sieraden bedrijf Zhen Zhu op. Zhen Zhu komt uit het Chinees, het land waar de meeste zoetwaterparels groeien en betekent parel. Haar motto is daarom ook: volg je hart en je passie, dan weet je zeker dat het goed komt. Inmiddels is haar bedrijf uitgegroeid tot een ware specialist op het gebied van trendy en betaalbare parelsieraden.
Zoek je iets leuks voor in je huis? Met deze 10 meter lange goudkleurige slinger geef je sfeer aan je huis, terras of tuin. Een stoere woonslinger voor je interieur. De vlaggetjes zijn gemaakt van stevige linnen stof die aan de ene kant glanzend goudkleurig (gecoat) is en aan de andere kant mat antraciet. De kleine en iets grotere driehoekjes worden afgewisseld met goudkleurige stroken in verschillende breedtes. Dit geeft de slinger een stoere uitstraling, natuurlijk met dat heerlijke vleugje Ibiza. Iedere slinger is handgemaakt en daardoor anders, je hebt dus iets unieks in huis. Wordt geleverd inclusief opbergtasje.
Er valt altijd wel iets te vieren en zodra de zon zich weer laat zien doen we dat het liefst in de buitenlucht. Ibiza Flags is gespecialiseerd in het maken van exclusieve vlaggen en vlaggenlijnen voor events. Voor zowel de particuliere als zakelijke markt. De sfeervolle festivalvlaggen en vlaggenlijnen geven elk evenement de juiste sfeer.
Maxima draagt vaak prachtige lange oorbellen. Wil jij ook stralen net als onze koningin? Dan zijn deze oorbellen perfect voor jou. Ben je op zoek naar stijlvolle en chique oorbellen? Dat geldt zeker voor deze oorbellen gemaakt met Swarovski Elements druppels. De druppels zijn mooi facet geslepen en vakkundig omwikkeld met zilverdraad. De elegante oorbellen zijn perfect te combineren, zowel een feestelijke jurk als bij een zakelijke outfit. Mooi om te dragen bij een verjaardag, feestje of met Kerst of Oud & Nieuw. De sieraden zorgen ervoor dat je outfit er nóg feestelijker uitziet.
Alle sieraden in de collectie van Jewels with Flair zijn uniek en met de hand gemaakt door eigenaresse Erlinde Kramer. Hierdoor kan elk sieraad op maat worden geleverd. Bovendien kan er bij elk sieraad worden gekozen uit verschillende materialen, zoals verzilverd, verguld, sterling zilver of verguld sterling zilver. Ook een andere kleur steen is mogelijk. Een sieraad kan aangepast worden aan de wensen van de draagster. Kleine kans dus dat je iemand tegenkomt met exact hetzelfde sieraad!
Maxima draagt vaak prachtige lange oorbellen. Wil jij ook stralen net als onze koningin? Dan zijn deze oorbellen perfect voor jou. Deze oorbellen zijn niet gemaakt met zoetwaterparels, maar met Swarovski parels. Het voordeel daarvan is dat je altijd dezelfde vorm en kleur parel hebt. Swarovski parels geven de oorbellen een echte koninklijke uitstraling. Feestelijk om te dragen bij een verjaardag, feestje of Kerst of Oud & Nieuw. De sieraden zorgen ervoor dat je outfit er nóg feestelijker uitziet.
Alle sieraden in de collectie van Jewels with Flair zijn uniek en met de hand gemaakt door eigenaresse Erlinde Kramer. Hierdoor kan elk sieraad op maat worden geleverd. Bovendien kan er bij elk sieraad worden gekozen uit verschillende materialen, zoals verzilverd, verguld, sterling zilver of verguld sterling zilver. Ook een andere kleur steen is mogelijk. Een sieraad kan aangepast worden aan de wensen van de draagster. Kleine kans dus dat je iemand tegenkomt met exact hetzelfde sieraad!
Wie kan er nou niet af en toe een beetje geluk gebruiken? Bij een feestelijke gelegenheid, een spannend examen, een zieke collega, uitvaart of tijdens de feestdagen. Met een gelukspoppetje maak je een lief gebaar. Hang wat geluk aan een kaart of bos bloemen. Of maak een persoonlijke bedankje of traktatie. Deze gelukssterren zijn ook leuk om mee te sturen emt de kerstkaarten of om te gebruiken als decoratie in de kerstboom.
Gelukspoppetjes.eu is de grootste leverancier van geluk in Europa. Eigenaresse Jans Pilmeyer gaat elke dag weer met een grote smile aan het werk. Gelukspoppetjes.eu bevat vele producten die te maken hebben met geluk. De bekende gelukspoppetjes zijn in meer dan 200 uitvoeringen verkrijgbaar, maar daarnaast zijn er ook kaartjes, gelukspennen, notitieblokken en sleutelhangers.
Dit is een subtiel sterrenarmbandje dat net dat beetje extra geeft aan je look. Mooi om te dragen met een feestelijke outfit met kerst of Oud & Nieuw. Of straal op je verjaardag en maak je outfit nét iets feestelijker met deze armband. Het armbandje is verkrijgbaar in een maat voor baby’s, kinderen en dames. Dus straal deze feestdagen samen met je mini-me. Het sieraad wordt verpakt in een luxe sieradendoosje, gelijk klaar om cadeau te geven! Giving back: per sieraad doneert KAYA een bedrag aan Stichting Eduki, zodat een kind in Gambia 1 week naar school kan.
Omdat ze er net zo uit wilde zien als mama, plunderde de 3-jarige Kaya dagelijks het sieradenkistje van haar moeder. Het inspireerde haar moeder Tanja Rakhou om zelf sieraden te gaan ontwerpen voor trotse moeders en hun kinderen, van babyarmbandjes en kinderringen tot mooie slavenarmbanden. In 2012 ging KAYA Sieraden officieel van start. Naast sieraden voor moeder & dochter kun je hier terecht voor sieraden voor speciale momenten zoals geboorte, communie of de eerste verjaardag.
Lange edelstenen ketting met zwarte agaat en stras steentjes. De agaat steen heeft een rand van zilver kleurige en zwarte stras steentjes die deze hanger een feestelijk tintje geven. Onder de zwarte agaat steen hangt een zwart kwastje van nylondraden. Het metaal van deze edelstenen ketting is zilver kleurig en is nikkel- en loodvrij. De edelstenen hanger hangt aan een ketting van zwart facet geslepen glas kristallen. Deze kristallen ketting is volledig geknoopt, dat betekent dat je na elke glas kristal een zwart knoopje ziet. Dit zorgt ervoor dat de ketting soepel valt en dat de glaskristallen niet tegen elkaar aan schuren. Mooi in sieraad te dragen met kerst of oud & nieuw. De ketting geeft je outfit extra flair en zorgt ervoor dat je schittert.
Als meisje van 11 had Angelique Dieteren de grote wens om edelsmid te worden, alleen vanwege de crisistijd is ze een andere weg ingeslagen en het onderwijs in gegaan. Toen Angelique zich in 2007 oriënteerde op een nieuwe baan, besloot zij het roer om te gooien. Ze volgde haar passie voor Azië, haar liefde voor parels en sieraden en richtte in 2010 haar eigen parel sieraden bedrijf Zhen Zhu op. Zhen Zhu komt uit het Chinees, het land waar de meeste zoetwaterparels groeien en betekent parel. Haar motto is daarom ook: volg je hart en je passie, dan weet je zeker dat het goed komt. Inmiddels is haar bedrijf uitgegroeid tot een ware specialist op het gebied van trendy en betaalbare parelsieraden.
Maak een sfeervolle wijnkoeler van ijs. Deze koeler is een vorm waarmee je een wijnkoeler uit ijs maakt om je flessen op temperatuur te houden. Perfect om flessen champagne, wijn, water of andere dranken in te bewaren. De koeler behoudt zijn vorm ongeveer 6 uur lang bij een temperatuur van 20°. Het smeltende ijs wordt verzameld in een stijlvolle Stainless Steel kom. De ijsvorm is 15 cm hoog en past in elke diepvriezer met schuiven. Je kan de koeler volledig naar smaak decoreren voor speciale gelegenheden. Zo kan je de vorm, buiten water, ook vullen met ornamenten, fruit, voedingskleurstof of zeevruchten. De Nice Ice Cooler is een designproduct die de tafel omtovert tot een echte blikvanger. Het kan ook worden gebruikt als kaarsenhouder en zo een prachtig sfeerlicht te creëren. Met een kaars erin, gaat de koeler 4 uur lang mee. De koeler is herbruikbaar, dus je kan zoveel gebruiken als je zelf wil.
CoolGift is gespecialiseerd in de verkoop van kwalitatieve gadgets. Wat begon als een hobby van Jurgen is inmiddels uitgegroeid tot een volledig team in en rond het bedrijf. Dag in dag uit is CoolGift op zoek naar de nieuwste producten en leukste cadeaus.
Serveer heerlijk koude champagne of wijn op je feest of tijdens het diner. Er kunnen aardig wat flessen worden gekoeld in deze grote wijnkoeler en champagnekoeler. Vul de koeler met ijsblokjes en daarna met flessen. De koeler heeft een mooie en strakke look en zorgt voor een blikvanger op tafel. Daarnaast zorgt hij ervoor dat de drankjes heerlijk koel blijven. Perfect om te gebruiken tijdens een verjaardag, met Kerst, Our & Nieuw of anders feestje.
Bij ZwartWitShop vind je een originele collectie woonaccessoires en cadeaus in zwart en wit. Zwart en wit passen perfect bij elkaar en hebben samen een stijlvolle uitstraling. Met dit als basis in je interieur kun je eindeloos variëren en combineren met andere kleuren. ZwartWitShop heeft woonaccessoires voor zowel binnen als buiten op het terras of in de tuin.